Kim jesteśmy

Pod marką Double Red już od wielu lat sprzedajemy profesjonalne wyposażenie off-road dla wszystkich typów pojazdów terenowych. Nasze produkty są dzięki swemu niezmiennemu designowi i wysokiej niezawodności cenione na całym świecie. Sprawdziły się w ramach imprez takich jak Rajd Paryż-Dakar, Rajd Budapeszt-Bamako, Serbian Trophy, Expedition to Polar Circle, Double Red Serbia Adventure, Navigation Rally by Double Red.

Właśnie fani off-roadu oraz ludzie skupieni wokół tej społeczności zainspirowali nas do tego, by wprowadzić na rynek własną designerską kolekcję ubrań przeznaczonych do ekspedycji, off-roadu oraz rekreacji, kolekcję, która odzwierciedlałaby potrzeby oraz image ludzi żyjących na pełnych obrotach i żądnych przygód. Osoby takie przeniosły Double Red z lasów i równin także na ulice miast. Wraz z upływem czasu społeczność fanów ubrań Double Red rozrosła się również wśród sportowców, głównie zwolenników crossfitu oraz sztuk walki.

W dalszym ciągu chcielibyśmy pozostać wierni naszym korzeniom i tradycji, z której się wywodzimy, a równocześnie trafiać do jak najszerszego spektrum ludzi, w których drzemie duch przygód.

WELOVERED.PL