GWARANCJA

 

Produkty marki Double Red objęte są gwarancją obejmującą wady produkcyjne przez okres 24 miesięcy od dnia sprzedaży. Jeśli otrzymane zamówienie jest uszkodzone lub niekompletne istotne jest, aby zgłosić to do firmy kurierskiej w momencie dostarczenia przesyłki. Do paczki należy załączyć formularz reklamacji, kopię dokumentu podatkowego (faktura), którą przesłaliśmy Państwu wraz z towarem oraz kopię kwitu od przewoźnika.

Późniejsze roszczenia niekompletnego lub uszkodzonego produktu mogą nie być zaakceptowane. Jeśli chcesz złożyć reklamację gwarancyjną, prosimy o kontakt z wyprzedzeniem.

Reklamowane produkty zakupione w Polsce należy odesłać na adres biura:

KRATEX
ul. Spacerowa 81
98-220 Zduńska Wola

Konieczne jest, aby wysłać towar z dowodem zakupu. Dołącz wypełniony formularz reklamacji oraz kopię paragonu, faktury, potwierdzenie mailowe zakupu lub list od firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie, celem rozwiązania problemu. Zgłoszenia będą rozpatrywane w jak najkrótszym czasie, ale nie więcej niż 14 dni od otrzymania reklamowanego produktu. Zostaniesz poinformowany o decyzji zaraz po zakończeniu procesu reklamacji. Skontaktujemy się z Tobą poprzez e-mail. Naprawiony lub wymieniony towar zostanie dostarczony wraz z protokołem reklamacji.

Proszę wziąć pod uwagę, że produkty w rzeczywistości mogą różnić się w szczegółach od zdjęć opublikowanych na www.welovered.pl